+371 27 044 402         +371 28 444 758
€0.00 Mans grozs

Sīkdatņu politika

Sīkdatnes palīdz Jums pilnībā izmantot šo vietni. Mēs izmantojam sīkdatnes ar mērķi, lai analizētu vietnes apmeklējumus, veiktu uzlabojumus un sniegtu Jums atbilstošu informāciju. Tādā veidā Jūs varat ātrāk atrast to, ko meklējat, un tiek parādīta Jums speciāli izvēlēta informācija.

Kādi ir sīkdatņu veidi?

Pamata sīkdatnes - nodrošina, ka vietne darbojas atbilstoši, piemēram, datora vai planšetdatora displejā attēli un teksts tiek pareizi attēloti. Personiskās sīkdatnes - saglabā vietnes veidotās izvēles iespējas, piemēram, valodu.

Kas notiek, ja izslēdz sīkdatnes?

Jūs varat izslēgt sīkdatnes katras pārlūkprogrammas drošības iestatījumos. Lūdzu ņemiet vērā, ka, izslēdzot sīkdatnes, vietne vairs nedarbosies optimāli, un, apmeklējot to atkārtoti, Jūs saņemsiet jaunu ziņojumu par piekrišanas nepieciešamību. Tas ir tāpēc, ka vairs nav iespējams atrast saglabātos iestatījumus, lai Jūs varētu pilnvērtīgi izmantot vietni.

Jūsu apstiprinājums

Sīkdatnes nav jaunums, taču spēkā esošais regulējums prasa, ka pirms sīkdatņu ievietošanas Jūsu ierīcē, mums ir nepieciešama Jūsu piekrišana.

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu