+371 27 044 402         +371 28 444 758
€0.00 Mans grozs

Lāzera nivelieris ADA LaserTANK 4-360 GREEN Basic Edition

#LT_4-360BE
€355.00

Apraksts:

Visi instrumenti pirms pārdošanas tiek pārbaudīti un kalibrēti, kā arī uz gadu tiek izsniegta pārbaudes uzlīme.

Lāzera projekcija: 2H (360°) / 2V (360°)
Darba diapazons ar/bez uztvērēja: 70/40 m
Precizitāte: ± 0,3 mm/m
Pašlīmeņošanās diapazons: ±4°
Lāzera diode: 2. klase, 515 nm, < 1 mW
Putekļu/mitruma aizsardzība: IP 54
Barošana: Li-ion akumulators 3,7 V / lādētājs 5 V
Statīva vītne: 2x1/4"
Darbības temperatūra: -10°C +50°C
Izmēri: 132х123х100 mm
Svars (ar baterijām): 0,73 kg

Profesionāls līniju lāzers. ADA LaserTANK 4-360 GREEN Ultimate Edition – ir pirmais profesionālais ADA Instruments līniju lāzers, kas projicē četras 360° līnijas. Savstarpēji perpendikulāras līnijas (divas horizontālas un divas vertikālas) ļauj veikt absolūti jebkuru marķējumu. Ideāli piemērots būvniecības vai remonta darbiem gan iekšējai, gan ārējai lietošanai.

Augšējās un apakšējās horizontālās līnijas. Divas horizontālas līnijas ir galvenā ADA LaserTANK 4-360 GREEN priekšrocība. Augšējā līnija paredzēta atzīmēšanai zem griestiem, bet apakšējā līnija darbam tuvu grīdai. Tādējādi tiek sasniegta maksimālā precizitāte – jo tuvāk līnija virsmai, jo precīzāka ir atzīme. Apakšējā horizontālā līnija noder klona izlīdzināšanai, dažādu grīdas segumu ieklāšanai.

Izturīgs un aizsargājošs korpuss. ADA LaserTANK 4-360 GREEN korpusu no visām pusēm aizsargā biezs gumijas slānis. Iekšpusē izmantota šūnu struktūra, kas lieliski pretojas ārējām ietekmēm, triecieniem kritienu laikā. Stikla žogu oriģinālais dizains maksimāli aizsargā tos no iznīcināšanas.

Spilgti zaļi stari. Profesionālā līniju lāzera ADA LaserTANK 4-360 GREEN zaļais stars ir ideāli piemērots lāzera iezīmēšanai spilgtā gaismā. Zaļā lāzera līnija nodrošina vislabāko redzamību salīdzinājumā ar sarkano staru tādos pašos darba apstākļos.

Ērta lāzera marķēšana ar vertikālām līnijām. Lāzera staru krustošanās 90º leņķī viens pret otru, ieslēdzot vertikālās līnijas. Ļoti ērti izlīdzinot sienas un leņķus starp sienām. Lāzera līnijas var atslēgt pa vienai, atstājot tikai tās, kas nepieciešamas operācijai.

Ērtas vadības pogas. ADA LaserTANK 4-360 GREEN ir lietotājam draudzīgas vadības pogas. Pateicoties tam, ir ērti vadīt ierīci.

Ērta atzīme ar vertikālām līnijām. Vertikālās līnijas krustojas 90º leņķī. Ļoti ērti izlīdzinot sienas un stūrus starp sienām. Lāzera līnijas var izslēgt pa vienai, atstājot tikai tās, kas nepieciešamas darbībai.

Precīza pašizlīdzināšanās. Automātiska pašizlīdzināšanās. ADA LaserTANK 4-360 GREEN izceļas ar augstu precizitāti – kļūda ir tikai 0,3 mm/m.

Jaudīgs Li-On akumulators. ADA LaserTANK 4-360 GREEN darbojas no Li-On akumulatora ar jaudu 7800 mA. Liela jauda ievērojami palielina nepārtrauktā darba laiku, salīdzinot ar parastajiem līniju lāzeriem. USB Type-C savienotājs akumulatora uzlādēšanai.

Tālvadība. Ieslēgšana un izslēgšana tiek nodrošināta gan ar pogām, gan tālvadības pulti. Marķēšanai pielāgoto līniju atteice ir izslēgta. Lai taupītu akumulatora enerģiju, darba līnijas var izslēgt un ieslēgt ar parasto tālvadības pults pogu. Atmiņas režīms saglabā izvēlēto kombināciju. Ergonomiskam svārsta slēdzim ir oriģināls dizains, kas ļauj to viegli atbloķēt, strādājot cimdos.

Piestiprināšanas iespējas. ADA LaserTANK 4-360 GREEN var piestiprināt pie sienas stiprinājuma vai statīva ar vītnes palīdzību 1/4". Viena vītne atrodas instrumenta augšpusē, otra – apakšā. Instrumentu var novietot uz statīva vai universālā stiprinājuma.

Slīpuma režīms. Šajā režīmā ierīci var noliekt jebkurā leņķī. Vienkārši nofiksējiet svārstu un nospiediet režīma pogu. Lāzera stari tiks projicēti ar nepieciešamo slīpumu. Šāda funkcija noderēs, piemēram, uzstādot kāpņu margas, vai slīpi iezīmējot stieptus griestus, piemēram, bēniņos.

Detektora režīms. Izmantojiet detektora režīmu, strādājot ārā spilgtā apgaismojumā. Darbības diapazons palielinās no 40 līdz 70 m.

Komplektācija:
Lāzera nivelieris
Izturīgs transporta koferis
Li-On akumulators
Lādētājs
USB tipa C vads
Tālvadības pults
Ekspluatācijas rokasgrāmata

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu